O nás

Působnost našeho družstva zahrnuje celý bývalý okres Náchod  - 851 km2 a od nového milénia také okres Trutnov. Naši členové žijí v tisících družstevních bytech a stovkách družstevních domů. Patříme k jednomu z největších stavebních bytových družstev Královéhradeckého kraje. Tradice sahá hluboko do poloviny minulého století.  Od toho se odvíjí  bohatá zkušenost v péči o bytový fond, jeho správu a  výstavbu bytů.

Naše parketa jsou i rozsáhlé rekonstrukce a revitalizace domů a bytů. Díky tomu nemalé procento našich členů žije v moderních bytových jednotkách a domech, které odpovídají požadavkům 21. století.

Díky  zásadnímu postavení na trhu s nemovitostmi máme významnou pozici  u  největších bank v České republice a nejen to – úspěšně čerpáme  významné částky z evropských fondů i fondů na podporu bydlení v České republice.

Kromě rozsáhlých akcí se věnujeme běžné údržbě bytů a domů a zajišťujeme i ty nejobyčenější požadavky našich členů. Zároveň provozujeme vlastní autodopravu, provádíme zemní práce a práce autojeřábem, zapůjčujeme lešení a závěsné lávky. V neposlední řadě realizujeme veškeré stavební a instalatérské činnosti.

Dynamicky rozvíjející se trh s nemovitostmi nás inspiruje v dalších aktivitách, protože si chceme zachovat své výjimečné místo, a to nejen na území našeho regionu, ale  i mimo něj. V této oblasti máme mnohaleté zkušenosti s kompletní správou pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva.

To vše proto, abychom našim zákazníkům a  členům poskytovali vysokou úroveň bydlení a služeb, neustále je vylepšovali a také úspěšně drželi krok s dobou a jejím tempem.

Stavební bytové družstvo  Náchod je nejen péče o vaše byty a domy od sklepa až po střechu ...