Telefonní seznam SBD Náchod

  Fax    

491 423 683

 

Ředitel

 

Novák Pavel

 

Pavel.Novak@sbdnachod.cz

Sekretariát ředitele

 

Kutinová Jana

736 481 755

Jana.Kutinova@sbdnachod.cz

Technický náměstek

 

Mazáč Josef

733 735 709

Josef.Mazac@sbdnachod.cz

Asistent VTN, stavební dozor

 

Gargalík Jakub

730 517 357

Jakub.Gargalik@sbdnachod.cz

Ekonomický náměstek

 

Mojžíš Jan Ing.

736 481 756

Jan.Mojzis@sbdnachod.cz

Dispečerské středisko, technici

 

Veselá Ladislava

733 131 189

Ladislava.Vesela@sbdnachod.cz

 

 

Toman Jiří

603 256 422

Jiri.Toman@sbdnachod.cz

Údržba + zásobování

 

Jakušová Šárka

605 299 253

Sarka.Jakusova@sbdnachod.cz

Elektrikář

 

Lipenský Ladislav

736 481 758

Ladislav.Lipensky@sbdnachod.cz

Energetik

 

Jakuš Dušan

604 889 330

Dusan.Jakus@sbdnachod.cz

Doprava

 

Veselý Martin

732 349 219

Martin.Vesely@sbdnachod.cz

Stavební středisko

 

Skořepa Luboš

603 184 655

Lubos.Skorepa@sbdnachod.cz

Rozpočtář

 

Dohalský Tomáš

605 482 060

Tomas.Dohalsky@sbdnachod.cz

Členská evidence – dispozice s byty

 

Kylar Luboš

736 481 754

Lubos.Kylar@sbdnachod.cz

 

 

Röselová Ivana

739 109 674

Ivana.Roselova@sbdnachod.cz

Převody bytů do vlastnictví, likvidace pojist. událostí

 

Ešpandr Stanislav

737 746 155

Stanislav.Espandr@sbdnachod.cz

Hlavní účetní, daně

 

Stuchlíková Nikola

605 013 347

Nikola.Stuchlikova@sbdnachod.cz

Účetní, banka, účetní SVJ

 

Soukupová Jana

605 035 911

Jana.Soukupova@sbdnachod.cz

Účetní, fakturace, účetní SVJ

 

Peroutková Lubomíra

731 657 459

Lubomira.Peroutkova@sbdnachod.cz

Mzdová účetní

po:    7-15:30

út-pá:7-12:30

Kašparová  Zuzana

737 378 753

Zuzana.Kasparova@sbdnachod.cz

Pokladna

 

Kuřátková Zuzana

739 056 230

Zuzana.Kuratkova@sbdnachod.cz

Právní služby

 

Dunovský Ondřej Mgr.

736 481 753

 

Ondrej.Dunovsky@sbdnachod.cz

Správce IS

 

Šimek Jiří Ing.

737 308 160

Jiri.Simek@sbdnachod.cz

Lokalita Náchod 

Úřední den: pondělí

Čížová Eva

737 181 584

Eva.Cizova@sbdnachod.cz

Lokalita Červený Kostelec, Nové Město n.Met.

sporožiro,SIPO

Úřední den: pondělí

Dušková Šárka

737 367 449

sarka.duskova@sbdnachod.cz

Lokalita Broumov, Hronov

Úřední den: pondělí

Buchtová Ivana

491 521 523

Ivana.Buchtova@sbdnachod.cz

Lokalita Jaroměř, Česká Skalice

Úřední den: pondělí

Hájková Věra

491 813 167

Vera.Hajkova@sbdnachod.cz